Ćwiczenia i zapoznanie z obiektem MOK Zawiercie

Ćwiczenia i zapoznanie z obiektem MOK Zawiercie

🚨
🚨

Ćwiczenia i zapoznanie z obiektem MOK Zawiercie

🚨

🚨 Ćwiczenia i zapoznanie z obiektem MOK Zawiercie🚨

W dniu dzisiejszym mieliśmy możliwość uczestniczenia w ćwiczeniach zorganizowanych przez Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu .

🟩Po dotarciu na miejsce działania naszego zastępu polegały na wprowadzeniu roty ratowników w aparatach ochrony układu oddechowego do budynku celem przeszukiwania pomieszczeń pod kątem osób poszkodowanych. Część naszej załogi przygotowała stałe zasilanie do działań w postaci linii podłączonej do sieci hydrantowej. Charakter ćwiczeń był dynamiczny i rozwojowy. W następstwie pozorowanej utraty przytomności przez jednego z ratowników koniecznym było wprowadzenie drugiej roty ratowników celem bezpiecznej ewakuacji poszkodowanych.

🟩Ćwiczenia zakończyliśmy wspólnym podsumowaniem oraz wnioskami.

🟩Następnie odbyło się zapoznanie z pomieszczeniami i infrastrukturą całego budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Miasto Zawiercie . Dziękujemy dowódcy Jednostki Ratonwiczo-Gaśniczej PSP w Zawierciu za zaproszenie i możliwość udziału w ćwiczeniach.🚒

W ćwiczeniach brały udział:

-JRG PSP Zawiercie-GBARt,GCBA,SCD 🚒🚒🚒

-OSP Żerkowice-GBARt 🚒

OSP Kromołów – GBARt 🚒

OSP Marciszów – GCBARt 🚒

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top